Каталог
Товарів

Ванни і панелі CERSANIT

Категорії товарів
Ванни і панелі CERSANIT

Ванни Cersanit Virgo 160 х 75 см – це поєднання традицій, останніх світових тенденцій та якості.Ця ванна чудово підійде для кімнати в стилі мінімалізму. Армуючий шар дозволяє Церсаніту Вірго бути стійкішою. Ємність форми, елегантний дизайн, доступна ціна та висока якість акрилової ванни принесуть Вам радість.Ванну можна доповнити передньою або бічною декоративною панеллю, сифоном з переливом і т.п.Ванна Cersanit Virgo 160×75 Форма ванної: прямокутна Матеріал ванни: акрил Колір – білий Ширина: 75..

8174.00 грн.

Ванни Cersanit Virgo 170 х 75 см – це поєднання традицій, останніх світових тенденцій і якості.Ця ванна відмінно підійде для кімнати в стилі мінімалізм. Армуючий шар дозволяє Церсаніт Вірго бути більш стійкою. Місткість форми, елегантний дизайн, доступна ціна та висока якість акрилової ванни принесуть Вам радість.Ванну можна доповнити передній або бічною декоративною панеллю, сифоном автоматом з переливом та ін.Характеристики Ванна Cersanit Virgo 170х75 см з ніжкамиБренд: CersanitСерія: VirgoМат..

9062.00 грн.

Вага 8 kgДовжина 170Встановлення Фронтальна панель..

4025.00 грн.

Асиметрична панель під ванну – необхідний елемент естетичної та сучасної ванної кімнати. Він дозволяє приховати неестетичні елементи сантехніки: такі, як труби зливної системи, днище самої ванни, і створити функціональний простір для зберігання необхідних побутових дрібниць, від контакту з якими завдяки екрану вдасться убезпечити дітей і домашніх тварин. Панель виготовлена із акрилу.Довжина, см 150 смСумісність з ванною Cersanit Lorena / Flavia / Octavia / Korat / NaoДодаткові можливості фронтал..

3366.00 грн.

Асиметрична панель під ванну – необхідний елемент естетичної та сучасної ванної кімнати. Він дозволяє приховати неестетичні елементи сантехніки: такі, як труби зливної системи, днище самої ванни, і створити функціональний простір для зберігання необхідних побутових дрібниць, від контакту з якими завдяки екрану вдасться убезпечити дітей і домашніх тварин. Панель виготовлена із акрилу.Вага 5 kgДовжина 160смВстановлення Фронтальна панель..

3418.00 грн.

Панель під ванну – необхідний елемент естетичної та сучасної ванної кімнати. Він дозволяє приховати неестетичні елементи сантехніки: такі, як труби зливної системи, днище самої ванни, і створити функціональний простір для зберігання необхідних побутових дрібниць, від контакту з якими завдяки екрану вдасться убезпечити дітей і домашніх тварин. Панель виготовлена із акрилу.Вага 5 kgДовжина 160Встановлення Фронтальна панель..

3049.00 грн.

Асиметрична панель під ванну – необхідний елемент естетичної та сучасної ванної кімнати. Він дозволяє приховати неестетичні елементи сантехніки: такі, як труби зливної системи, днище самої ванни, і створити функціональний простір для зберігання необхідних побутових дрібниць, від контакту з якими завдяки екрану вдасться убезпечити дітей і домашніх тварин. Панель виготовлена із акрилу.Вага 5 kgДовжина 160Встановлення Фронтальна панель..

3632.00 грн.

Асиметрична панель під ванну – необхідний елемент естетичної та сучасної ванної кімнати. Він дозволяє приховати неестетичні елементи сантехніки: такі, як труби зливної системи, днище самої ванни, і створити функціональний простір для зберігання необхідних побутових дрібниць, від контакту з якими завдяки екрану вдасться убезпечити дітей і домашніх тварин. Панель виготовлена із акрилу.Вага 5 kgДовжина 170Встановлення Фронтальна панель..

3668.00 грн.

Панель під ванну – необхідний елемент естетичної та сучасної ванної кімнати. Він дозволяє приховати неестетичні елементи сантехніки: такі, як труби зливної системи, днище самої ванни, і створити функціональний простір для зберігання необхідних побутових дрібниць, від контакту з якими завдяки екрану вдасться убезпечити дітей і домашніх тварин. Панель виготовлена із акрилу.Вага 5 kgДовжина 150Встановлення Фронтальна панель..

2980.00 грн.

ХарактеристикиБренд CersanitКраїна УкраїнаКолекція Joanna NewКолір білийМатеріал полістиролПоверхня гладкаСтиль мінімалізмФорма закруглена, асиметричнаЗастосування ВаннаРозмір 585×900×1400 Категорія Панелі для ваннМонтаж фронтальна панельКомплектація панель..

4580.00 грн.

Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)

ВАННИ CERSANIT

В асортимент сантехнічного обладнання популярністю користуються ванни Cersanit. Основу асортименту польського бренду складають моделі з високоякісного акрилу, що вирізняється легкістю, міцністю, стійкістю до пошкоджень, відсутністю пор, гіпоалергенністю, екологічністю, термостійкістю, простотою у догляді.


Ванни польського бренду «Церсаніт» виготовлено з безпечного, міцного та стійкого до пошкоджень акрилу, що витримує вагу до 400 кг, оскільки наділені подвійним посиленням. Досягати ідеально білого кольору виробнику вдається завдяки використанню УФ-стабілізатору, який додають у якості домішку до акрилової маси.


Більшість ванн Cersanit мають антигрибкове та антибактеріальне покриття Silverit на основі іонів срібла. Приємний на дотик матеріал довго тримає температуру, тому приймання водних процедур стає більш комфортним. Акрил піддається відновленню, що є його важливою конкурентною перевагою у порівнянні з емальованим металом та керамікою.


Усю продукцію сертифіковано, вона відповідає міжнародним стандартам гігієни та безпеки, з урахуванням рекомендацій Польського товариства алергологів.

Облачный атлас (Cloud Atlas) ПолтаваСтрой Контакты:
Адрес: Украина Полтава, Яковчанская 9 офис 1 36000
Телефон:+38 095 22-12-999, Телефон_1:+38 050 072-76-16, Электронная почта: poltavastroy1@gmail.com График работы: