Каталог
Товарів

Сантехнiка

Сантехнiка

4245.00 грн.

Опис Унітаз-компакт CERSANIT 704 Cersania SimpleOn 011 3/6 K119-003 з бачком та сидінням Soft Close дюропластУнітази від польської компанії Cersanit – це продукція високої якості з відмінними функціональними властивостями. Кераміка ідеально біла і гладка за рахунок використання у виробництві передових технологій, а також завдяки пильному контролю над процесом виготовлення. Унітаз від Cersanit прослужить довго і протягом багатьох років не втратить гарного зовнішнього вигляду. Простота форм та гла..

4245.00 грн.

Діаметр: 32 мм

17.00 грн.

БрендSantehPlastТип підведенняобтискТип виробузаглушкаРозмір виходів32 мм..

17.00 грн.

Діаметр: 32х1/2"

23.00 грн.

БрендSantehPlastТип підведеннярізьба/обтискТип виробуколіноРозмір різьблення1/2"Розмір виходів32 ммРізьбавнутрішня..

23.00 грн.

Діаметр: 32х3/4"

18.00 грн.

БрендSantehPlastТип підведеннярізьба/обтискТип виробуколіноРозмір різьблення3/4"Розмір виходів32 ммРізьбавнутрішня..

18.00 грн.

Діаметр: 32х1/2"

20.00 грн.

БрендSantehPlastТип підведеннярізьба/обтискТип виробуколіноРозмір різьблення1/2"Розмір виходів32 ммРізьбазовнішня..

20.00 грн.

Діаметр: 32х3/4"

45.00 грн.

ТипколіноБрендSantehPlastДіаметр, мм32х3/4"МатеріалполіпропіленТип з'єднаннярізьба зовнішня..

45.00 грн.

Діаметр: 32х3/4"

20.00 грн.

БрендSantehPlastТип підведеннярізьба/обтискТип виробуколіноРозмір різьблення3/4"Розмір виходів32 ммРізьбазовнішня..

20.00 грн.

Діаметр: 32*1"

90.00 грн.

БрендSantehPlastТип підведенняобтискТип виробукранРозмір різьблення1"Розмір виходів32 ммРізьбавнутрішня..

90.00 грн.

Діаметр: 32*1/2"

18.00 грн.

БрендSantehPlastТип підведеннярізьба/обтискТип виробумуфтаРозмір різьблення1/2"Розмір виходів32 ммРізьбавнутрішня..

18.00 грн.

Діаметр: 32 мм
Одиниця виміру: м.п.

23.00 грн.

Бренд МпластТип виробу - трубаРозмір виходів - 32 ммНомінальний тиск PN - 10..

23.00 грн.

Діаметр: 32 мм
Одиниця виміру: м.п.

20.00 грн.

Бренд - МпластТип виробу - трубаРозмір виходів - 32 ммНомінальний тиск PN - 6..

20.00 грн.

Діаметр: 32мм
Одиниця виміру: м.п.

11.00 грн.

БрендVS PlastТип виробутрубаРозмір виходів32 ммНомінальний тиск PN6..

11.00 грн.

Діаметр: 32мм
Одиниця виміру: м.п.

20.00 грн.

БрендVS PlastТип виробутрубаРозмір виходів32 ммНомінальний тиск PN10..

20.00 грн.

Компакт 705 CERSANIA SIMPLEON 011 3/6 TS DELFI/MODUO CLEAN ON із сидінням дюропласт SLIM ліфтКраїна виробництва: Польща.Виробник: CersanitКомпакт CERSANIA SIMPLEON має систему зливу води 3/6 л, горизонтальний злив та подачу води знизу бака. В комплект входить дюропластове сидіння SLIM з мікроліфтом, арматура затоки і зливу води бачка, комплект для монтажу.Матеріал: санітарний фаянс, дюропластКолір: білий Cersanit WhiteСпосіб монтажу: підлоговийФорма чаші: закругленаОбідок чаші: SIMPLE ONЗлив бач..

4251.00 грн.

Опис Унітаз-компакт CERSANIT MERIDA MR031 3/6 л з бачком та сидінням поліпропіленУнітаз від Cersanit – продукція високої якості із відмінними функціональними властивостями. Кераміка ідеально біла та гладка за рахунок використання у виробництві передових технологій, а також завдяки пильному контролю над процесом виготовлення. Унітаз Сersanit прослужить довго і протягом багатьох років не втратить гарного зовнішнього вигляду.Характеристики Унітаз-компакт CERSANIT MERIDA MR031 3/6 л з бачком та сиді..

3143.00 грн.

Опис Унітаз-компакт CERSANIT MERIDA MR031 3/6 л з бачком та сидінням поліпропілен Soft CloseУнітаз Cersanit MERIDA MR031 – продукція високої якості з відмінними функціональними властивостями. Кераміка ідеально біла та гладка за рахунок використання у виробництві передових технологій, а також завдяки пильному контролю над процесом виготовлення. Унітаз Cersanit MERIDA MR031 прослужить довго і протягом багатьох років не втратить гарного зовнішнього вигляду.Характеристики Унітаз-компакт CERSANIT MER..

3471.00 грн.

3081.00 грн.

Унітази від польської компанії Cersanit – це продукція високої якості з відмінними функціональними властивостями. Кераміка ідеально біла і гладка за рахунок використання у виробництві передових технологій, а також завдяки пильному контролю над процесом виготовлення. Унітаз від Cersanit прослужить довго і протягом багатьох років не втратить гарного зовнішнього вигляду. Простота форм та гладкість поверхонь полегшують процес збирання.Представлений тут підлоговий унітаз-компакт Koral K031 від Cersan..

3081.00 грн.

Ванна CERSANIT NIKE 160x70см в Полтаве.   ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРА: Гарантия (лет) 7 Возможность установки екрана на ванну Двойная армировка (смола+стекловолокно) Сделано в Польше 100% акрил высшего качества Противоаллергенная Длина (см) 160 Седенье С одной стороны Цвет ванни CERSANIT WHITE Материал Акрил Глубина (см) 45 Объем слива (лирти) 195 Ножки в комплекте Доступна с панелью Размещение слива В ногах Ширина (см)..

5932.00 грн.

9756.00 грн.

Характеристики Ванна CERSANIT Virgo 180x80 з ніжкамиОсновніформа:Прямокутні Виробник:Cersanit Країна виробник:Україна Матеріал:Акрил РозміриДовжина:180 (см.)Ширина:80 (см.)Глибина:43 (см.)Товщина:4 (мм.)Обсяг:245 (л.)КомплектаціяНіжки:В комплекті Панель:В комплект не входить Сифон:В комплект не входить ГарантіяГарантія:10 років ..

9756.00 грн.

Ванна KOLO OPAL PLUS 150x70см без ніжок у Полтаві купитиБренд KOLO – відомий у Європі виробник виробів для ванної кімнати з більш ніж 50-річними традиціями. Якість та дизайн є пріоритетом у виробництві кераміки та меблів для ванних кімнат бренду KOLO. Нова стратегія підтримує імідж компанії як інноваційної, міжнародної, із широкою пропозицією стильних та якісних виробів. Комунікаційні матеріали наголошують на головних перевагах бренду: сучасне виробництво, позачасовий стиль та інноваційні т..

4415.00 грн.

Ванна KOLO OPAL PLUS 170x70см без ніжок у Полтаві купитиБренд KOLO – відомий у Європі виробник виробів для ванної кімнати з більш ніж 50-річними традиціями. Якість та дизайн є пріоритетом у виробництві кераміки та меблів для ванних кімнат бренду KOLO. Нова стратегія підтримує імідж компанії як інноваційної, міжнародної, із широкою пропозицією стильних та якісних виробів. Комунікаційні матеріали наголошують на головних перевагах бренду: сучасне виробництво, позачасовий стиль та інноваційні т..

4432.00 грн.

Ванна KOLO SAGA 170x80см із ніжками купити в Полтаві.Бренд KOLO – відомий у Європі виробник виробів для ванної кімнати з більш ніж 50-річними традиціями. Якість та дизайн є пріоритетом у виробництві кераміки та меблів для ванних кімнат бренду KOLO. Нова стратегія підтримує імідж компанії як інноваційної, міжнародної, із широкою пропозицією стильних та якісних виробів. Комунікаційні матеріали наголошують на головних перевагах бренду: сучасне виробництво, позачасовий стиль та інноваційні техн..

4387.00 грн.

Ванна KOLO SENSA 160x70см без ніжок у Полтаві купитиБренд KOLO – відомий у Європі виробник виробів для ванної кімнати з більш ніж 50-річними традиціями. Якість та дизайн є пріоритетом у виробництві кераміки та меблів для ванних кімнат бренду KOLO. Нова стратегія підтримує імідж компанії як інноваційної, міжнародної, із широкою пропозицією стильних та якісних виробів. Комунікаційні матеріали наголошують на головних перевагах бренду: сучасне виробництво, позачасовий стиль та інноваційні техні..

4450.00 грн.

Ванна KOLO SENSA 170x70см без ніжок у Полтаві купитиБренд KOLO – відомий у Європі виробник виробів для ванної кімнати з більш ніж 50-річними традиціями. Якість та дизайн є пріоритетом у виробництві кераміки та меблів для ванних кімнат бренду KOLO. Нова стратегія підтримує імідж компанії як інноваційної, міжнародної, із широкою пропозицією стильних та якісних виробів. Комунікаційні матеріали наголошують на головних перевагах бренду: сучасне виробництво, позачасовий стиль та інноваційні техні..

4696.00 грн.

Показано з 1 по 24 із 250 (11 сторінок)

САНТЕХНІКА У ПОЛТАВІ У будинку повинно бути затишно і комфортно скрізь, а особливо у ванній кімнаті. Для цього необхідно підібрати якісну сантехніку. Приймаючи ванну, ви не повинні хвилюватися за якість труб. Підбадьорливий прохолодний душ вранці це прекрасно, але ноги під час вмивання повинні бути в теплі. У цьому допоможе тепла підлога. Все це і багато інших прикладів сантехніки можна купити в Полтаві в інтернет-магазині будівельних матеріалів "ПолтаваСтрой". види сантехніки Сантехнічне обладнання не обмежується настільки звичними нам речами, як ванна, унітаз і раковина. Також це поняття включає в себе батареї, водопровідні та каналізаційні труби, змішувачі та, звичайно ж, тепла підлога. Тепла підлога Ідея теплої підлоги не нова, її використовували стародавні римлян, європейці і корейці ще з IV століття до нашої ери. Але в той час такий вид опалення був дорогим і мав низький ККД. Система опалювалася за рахунок теплого повітря (після згоряння пального матеріалу), який йшов по шахтам і трубах в стінах будинку і під підлогами. З плином часу технології удосконалювалися і сьогодні ми маємо якісний і доступний тепла підлога. Він легко монтується за допомогою монтажних планок і гнучких труб. Сантехніка для кухні та ванної кімнати Ми пропонуємо тільки якісну сантехніку від перевірених виробників. На сайті представлений товар таких торгових марок як CERSANIT, ROCA, KOLO, RAVAK, Коломбо, ТРИТОН. Жодна кухня не може обійтися без раковини, змішувача і водопровідних труб. Кожна ванна кімната вимагає ванну, унітаз, каналізаційні системи. Все це ми можемо запропонувати за конкурентними цінами. Для водопровідних систем квартири і будинки пропонуємо труби ПЕ (фітінг), ППР труби (фітінг і композит) і утеплювачі для труб. Для каналізації - коліна, муфти, трійники і все необхідне. Як правильно вибирати сантехніку? При виборі сантехніки необхідно враховувати ряд факторів: Функціональність і комфорт ванної кімнати для всіх членів сім'ї Продумати розташування різних предметів сантехніки і виходячи з розмірів вільного простору підбирати максимально практичний варіант Радять вибрати один бренд і купувати все (або більшість) предметів однієї торгової марки. Це сприяє витримці ванної кімнати в одному стилі. Обміркувавши свою майбутню покупку, розглянувши запропоновані варіанти з усіх боків, Ви зможете вибрати обладнання, відповідні Вам за технічними параметрами, дизайну і фінансовим можливостям. Купити сантехніку в Полтаві за низькою ціною Ми пропонуємо вам купити якісну сантехніку за доступною ціною з доставкою по Полтаві. Також ми здійснюємо доставку по різних районах Полтавської області: Хорол, Решетилівка, Миргород, Диканька, Нові Санжари, Лохвиця, Кременчук, Кобеляки, Карлівка, Зіньків, Заводське, Машівка, Селещина, Козельщина, Чутове, Опішня, Гребінка, Гадяч, Шишаки, Глобине , Горішні Плавні і ін. Щоб дізнатися деталі оплати і доставки, ви можете зв'язатися з нами одним із запропонованих способів або ознайомитися з ними самостійно. Досить популярна зараз система "тепла підлога". З нами вас від приємного відчуття поверхні комфортної температури під ногами відокремлює лише пара кліків мишки. Труби для теплої підлоги і планки монтажні для труб купити за низькою ціною в Полтаві можна на сайті або зателефонувавши за контактними телефонами.

Облачный атлас (Cloud Atlas) ПолтаваСтрой Контакты:
Адрес: Украина Полтава, Яковчанская 9 офис 1 36000
Телефон:+38 095 22-12-999, Телефон_1:+38 050 072-76-16, Электронная почта: poltavastroy1@gmail.com График работы: