Каталог
Товарів

Перфоратори

Категорії товарів
Перфоратори

Конструкція: бочковий

2434.00 грн.

DWT BH09-26 BMC – це важкий перфоратор, який оснащений пневматичним ударним механізмом. Цей електроінструмент призначений для свердління з ударом (в цеглині, бетоні, камені), а також для виконання широкого спектру довбання - прокладання каналів для кабелю, видалення керамічної плитки, пробивання отворів у стінах і перекриттях і т.п. Завдяки ергономічній рукоятці із системою захисту від вібрації їх зручно утримувати під час виконання робіт.РежимиБуріння (свердління з ударом)Тип патронаSDS+Потужні..

2434.00 грн.

Конструкція: бочковий

2009.00 грн.

Перфоратор Зеніт ЗПВ-1300 — потужний перфоратор для різних будівельних робіт. Обладнаний трьома режимами роботи: свердління, свердління з ударом, довбання, цей перфоратор легко впорається зі свердлінням отворів у цеглі, бетоні, камені та інших твердих матеріалах. Подібний інструмент — справжня знахідка для домашнього умільця, який проводить домашній ремонт або невелике будівництво.Відмітні риси перфоратора Зеніт ЗПВ-1300:Потужний двигун3 функції свердлінняШвидкозатискний патронРеж..

2009.00 грн.

Конструкція: прямий

2025.00 грн.

Перфоратор ручний електричний ЗЕНІТ ЗП-1100 — це ударний інструмент для буріння отворів, каналів під прокладку кабелю або трубопроводу, демонтажу покриттів і конструкцій, ущільнення ґрунту, обробки каменю, бетону із застосуванням спеціальних насадок — бурів і порожнистих коронок.Модель ЗП-1100 горизонтальна (пряма), в ній двигун розташовується уздовж корпусу, що робить модель значно потужніше. Перфоратор працює в трьох режимах, при цьому має широку лінійку функціонального застосування...

2025.00 грн.

Конструкція: прямий

2594.00 грн.

Перфоратор Протон ПЭ-1200/А має високий клас довбання і свердління (завдяки удару в 4.5 Дж). Інструмент працює в трьох режимах: свердління, удар і свердління з ударом. Режими перемикаються тумблером на корпусі. Цей перфоратор вирізняється горизонтальним розташуванням двигуна потужністю 1200 Вт. Ця конструктивна особливість дає змогу збільшити продуктивність і термін експлуатації інструмента.Цей перфоратор легко впорається зі свердлінням отворів у цеглі, бетоні, камені та інших твердих ..

2594.00 грн.

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)

Перфоратори - ударний ручний електроінструмент, призначений для широкого спектру монтажних або демонтажних робіт, можна купити в нашому магазині Полтавабуд. Він ефективний при виконанні буріння отворів у мінеральних основах (бетон, цегла, камінь, асфальт та ін), свердлінні отворів у металі, деревині, пластиці, кахельній плитці та інших матеріалах, розмішуванні будівельних сумішей різної щільності та інших видах робіт.

Облачный атлас (Cloud Atlas) ПолтаваСтрой Контакты:
Адрес: Украина Полтава, Яковчанская 9 офис 1 36000
Телефон:+38 095 22-12-999, Телефон_1:+38 050 072-76-16, Электронная почта: poltavastroy1@gmail.com График работы: