Каталог
Товарів

Пістолети для піни та герметиків

Категорії товарів
Пістолети для піни та герметиків

Одиниця виміру: шт.

106.00 грн.

Купити пістолет для герметика скелетний металевий в Полтаві Ви можете в інтернет-магазині "ПолтаваСтрой" за низькими цінами.Опис:Застосовується для видавлювання герметиків, клею, силіконів з туб в процесі ізоляції, фіксації, заповнення щілин в роботах по монтажу ванн, раковин, плінтусів, вікон, дверей, дзеркал, плитки.Характеристики:- тип: пістолет для герметика;- вид: механічний;- матеріал корпусу: метал;- тип корпусу: скелетний;- країна виробник: Китай...

106.00 грн.

Одиниця виміру: шт.

350.00 грн.

Купити пістолет для монтажної піни в Полтаві Ви можете в інтернет-магазині "ПолтаваСтрой" за низькими цінами.Опис:Пістолет для монтажної піни - пістолет з пластиковою ручкою застосовується при нанесенні піни для ізоляції, фіксації та заповнення пустот при установці вікон, дверей, дахів і інших работах.Корпус пістолета для професійної піни металевий.Характеристики:- тип: пістолет для піни;- матеріал рукоятки: пластик;- вага: 160г...

350.00 грн.

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Пістолети для герметиків та монтажної піни - це інструменти, необхідні для зручного застосування будівельних речовин. Вони активно використовуються у будівництві, під час ремонтних робіт, монтажу конструкцій, вікон, дверей, ущільнювальних швів, ізоляції тощо.


Пістолети для герметиків та пістолетів для монтажу піни трохи різного принципу роботи:

- Пістолети для герметиків складаються з стрижня і юрки. Коли трубка з речовиною встановлюється в такій рушницю, стрижень тягне на поршень трубки, стискаючи частину речовини назовні. Такий інструмент можна використовувати для силіконових, акрилових та рідких гвіздків.

- Пістолети для піни мають адаптер для підключення до циліндра, наконечника та тригера. Поки натискається тригер, піна під тиском виходить. Пістолети для піни можуть бути оснащені регулятором подачі піни.

Облачный атлас (Cloud Atlas) ПолтаваСтрой Контакты:
Адрес: Украина Полтава, Яковчанская 9 офис 1 36000
Телефон:+38 095 22-12-999, Телефон_1:+38 050 072-76-16, Электронная почта: poltavastroy1@gmail.com График работы: