Каталог
Товарів

Фарби та засоби по дереву

Категорії товарів
Фарби та засоби по дереву

Об'єм:
Одиниця виміру: шт.

171.00 грн.

Купити антисептик для дерев'яних поверхонь "ФАРБЕКС" в Полтаві Ви можете в інтернет-магазині "ПолтаваСтрой" за низькими цінами.Водорозчинний засіб з антисептичною дією призначений для запобігання і знищення появи грибка, цвілі, гниття на деревині, конструкціях з дерева житлового, виробничого і сільськогосподарського призначення, як перед покриттям лакофарбовими матеріалами, так і без покриття. Знищує і запобігає зараженню деревини шашелем і іншими деревопоражающімі комахами на всіх стадіях їх ро..

171.00 грн.

Об'єм: 0,75л
Одиниця виміру: шт.

140.00 грн.

Купити деревозахисний засіб "MAXIMA ГОРІХОВЕ ДЕРЕВО" 0,75л в Полтаві Ви можете в інтернет-магазині "ПолтаваСтрой" за низькими цінами.Застосування:Застосовується для обробки внутрішніх і зовнішніх дерев'яних поверхонь: стін, дверей, віконних рам, елементів огорожі та інших нових або раніше оброблених деревозахисним засобом поверхонь. Особливо добре підходить для струганной деревини.Властивості:- містить активні речовини для захисту деревини від цвілі, синяви та гнилі;- захищає деревину від впливу..

140.00 грн.

Об'єм: 0,75л
Одиниця виміру: шт.

140.00 грн.

Купити деревозахисний засіб "MAXIMA ДУБ" 0,75л в Полтаві Ви можете в інтернет-магазині "ПолтаваСтрой" за низькими цінами.Застосування:Застосовується для обробки внутрішніх і зовнішніх дерев'яних поверхонь: стін, дверей, віконних рам, елементів огорожі та інших нових або раніше оброблених деревозахисним засобом поверхонь. Особливо добре підходить для струганной деревини.Властивості:- містить активні речовини для захисту деревини від цвілі, синяви та гнилі;- захищає деревину від впливу а..

140.00 грн.

Об'єм: 0,75л
Одиниця виміру: шт.

140.00 грн.

Купити деревозахисний засіб "MAXIMA КАЛУЖНІЦЯ" 0,75л в Полтаві Ви можете в інтернет-магазині "ПолтаваСтрой" за низькими цінами.Застосування:Застосовується для обробки внутрішніх і зовнішніх дерев'яних поверхонь: стін, дверей, віконних рам, елементів огорожі та інших нових або раніше оброблених деревозахисним засобом поверхонь. Особливо добре підходить для струганной деревини.Властивості:- містить активні речовини для захисту деревини від цвілі, синяви та гнилі;- захищає деревину від впливу атмос..

140.00 грн.

Об'єм: 0,75л
Одиниця виміру: шт.

140.00 грн.

Купити деревозахисний засіб "MAXIMA ПАЛІСАНДР" 0,75л в Полтаві Ви можете в інтернет-магазині "ПолтаваСтрой" за низькими цінами.Застосування:Застосовується для обробки внутрішніх і зовнішніх дерев'яних поверхонь: стін, дверей, віконних рам, елементів огорожі та інших нових або раніше оброблених деревозахисним засобом поверхонь. Особливо добре підходить для струганной деревини.Властивості:- містить активні речовини для захисту деревини від цвілі, синяви та гнилі;- захищає деревину від впливу атмос..

140.00 грн.

Об'єм: 0,75л
Одиниця виміру: шт.

140.00 грн.

Купити деревозахисний засіб "MAXIMA ТІКОВЕ ДЕРЕВО" 0,75л в Полтаві Ви можете в інтернет-магазині "ПолтаваСтрой" за низькими цінами.Застосування:Застосовується для обробки внутрішніх і зовнішніх дерев'яних поверхонь: стін, дверей, віконних рам, елементів огорожі та інших нових або раніше оброблених деревозахисним засобом поверхонь. Особливо добре підходить для струганной деревини.Властивості:- містить активні речовини для захисту деревини від цвілі, синяви та гнилі;- захищає деревину від впливу а..

140.00 грн.

Об'єм: 0,75л
Одиниця виміру: шт.

140.00 грн.

Купити деревозахисний засіб "MAXIMA ЧЕРВОНЕ ДЕРЕВО" 0,75л в Полтаві Ви можете в інтернет-магазині "ПолтаваСтрой" за низькими цінами.Застосування:Застосовується для обробки внутрішніх і зовнішніх дерев'яних поверхонь: стін, дверей, віконних рам, елементів огорожі та інших нових або раніше оброблених деревозахисним засобом поверхонь. Особливо добре підходить для струганной деревини.Властивості:- містить активні речовини для захисту деревини від цвілі, синяви та гнилі;- захищає деревину від впливу ..

140.00 грн.

Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)
Облачный атлас (Cloud Atlas) ПолтаваСтрой Контакты:
Адрес: Украина Полтава, Яковчанская 9 офис 1 36000
Телефон:+38 095 22-12-999, Телефон_1:+38 050 072-76-16, Электронная почта: poltavastroy1@gmail.com График работы: