Каталог
Товарів

Цемент в Полтаві

Категорії товарів
Цемент в Полтаві

Вага: 25 кг
Одиниця виміру: мешок

134.00 грн.

Купити цемент ПЦ-400 Івано-Франківськ в Полтаві Ви можете в інтернет-магазині "ПолтаваСтрой" за низькими цінами.Портландцемент ПЦ ІІ/Б-К(Ш-В-П)-400Р-Н (CEM II/B-M(P-S-L) 32,5 R).Портландцемент ПЦ ІІ/Б-К(Ш-В-П)-400Р-Н використовується для виготовлення бетонів марок 100-400, бетонних розчинів та несучих конструкцій для всіх видів будівництва.Ця марка цементу застосовується при будівництві фундаментів, якщо невідомі склад та особливості грунтових вод, і необхідно запобігти руйнуванню бетону.ПЦ ІІ/Б..

134.00 грн.

Вага: 25 кг
Одиниця виміру: мешок

138.00 грн.

Купити цемент ПЦ-500 Івано-Франківськ в Полтаві Ви можете в інтернет-магазині "ПолтаваСтрой" за низькими цінами.Портландцемент ПЦ ІІ/А-В-500Р-Н (CEM II/A-LL 42,5 R).Цемент марки ПЦ ІІ/А-В-500Р-Н використовується для виготовлення бетонів класу В30 і вище для всіх видів будівельних робіт. Характерними властивостями цієї марки цементу є підвищена стійкість до хімічної корозії та менше тепловиділення під час монолітного бетонування. Завдяки вмісту специфічної пуцоланової добавки цей цемент відрізняє..

138.00 грн.

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Цемент в Полтаві

Цемент - давно відомий всім універсальний будівельний матеріал.  Він використовується в більшості процесів, починаючи від зведення фундаменту і закінчуючи обробкою стін.  До сих пір не було винайдено його аналога, що говори про унікальність цементу.


Будматеріал представляє собою подрібнений порошок сірого кольору, що при додаванні води утворює пастоподібний склад.  У цементі є спеціальні добавки і наповнювачі, які і забезпечують його властивості.  Є основним компонентом для виробництва бетону та фундаменту.


Так як матеріал має чудові гідравлічні здатності, він відмінно поєднується з водою і іншими рідинами для приготування пластичної маси.  Працювати з цементом можна тільки в пластичному стані, тому що після затвердіння він стає каменеподібним матеріалом з великою механічною міцністю, жорсткістю і довговічністю.


Які марки цементу можна придбати в Полтаві

Цемент випускається в декількох варіантах, що дозволяє його використовувати для різних цілей.  Визначає їх маркування, нанесена на упаковку.  Купити цемент в мішках в Полтаві з доставкою можна марки:


 • М400, міцність якого складає 400 кг / см2.  Такий варіант вважається найбільш популярним і використовується для фундаменту, для стяжки, виготовлення блоків, бетонних плит, тротуарної плитки, сходових конструкцій;
 • М500.  Міцність такого цементу відповідно 500 кг / см2.  Швидко застигає, високо міцний, тому застосовується при виготовленні несучих елементів, балок, залізобетонних конструкцій, а також на всіх об'єктах, що вимагають особливої ​​міцності.

В інтернет-магазині ПолтаваСтрой представлений цемент найвищої якості, але з прийнятною вартістю.  В асортименті магазину ви знайдете вітчизняних і зарубіжних виробників

 • заводський цемент ПЦ-400 і цемент ПЦ-500 виробництва Івано-Франківськ та Кам'янець-Подільський (максимальне навантаження, яке він може витримати - 400 і 500 кг / см.кв. відповідно)
 • Цемент ПЦ-500 OYAK CEMENT (Туреччина)
 • Для зручності користувачів цемент продається фасованим в мішки по 25 кг.
 • В асортименті є цементно-піщана суміш, уже готова до використання.

Застосування цементу

Цемент використовується у всьому світі.  Якщо Вас цікавить де купити в Полтаві цемент, відповідь проста, звичайно на нашому сайті.  Інтернет-магазин ПолтаваСтрой працює по місту Полтава і Полтавської області, надає на вибір безліч різних будматеріалів і їх доставку.  На сайті представлений цемент портланд і шлакопортланд, він застосовуються:


 • для виробництва різних видів бетону: монолітного, армованого, збірного;
 • з його допомогою створюють різні розчини;
 • мости і мостові конструкції;
 • стовпи для ліній електропередач;
 • внутрішню обробку приміщення, наприклад, штукатурку;
 • виробництво несучих конструкції в будівлях, як в цивільних, так і в промислових.

Матеріал має відмінну морозо- і водостійкість.  Саме через цих якостей цемент застосовується не тільки всередині приміщень, а й зовні, при різних кліматичних умовах.


Виготовлення цементу відбувається за допомогою глини і вапняку.  Матеріал розсипчастий, сірого кольору.  Його якість оцінюється в залежності від присутності різних речовин - шлаку та інших.


Вартість цементу в Полтаві

Скільки коштує купити цемент у Полтаві, важливо для тих, хто збирається в найближчому часі взятися за ремонт або будівництво.  Такий матеріал порівняно дешевий, особливо, якщо замовити його в нашому інтернет-магазині.  На цемент в Полтаві ціна у нас вигідна, тому хороший варіант обійдеться недорого.


Продаж в Інтернет-магазині «ПолтаваСтрой» завжди з безкоштовною доставкою по місту Полтава.  За Полтавської області можлива відправка в міста Хорол, Решетилівка, Пирятин, Миргород, Лубни, Лохвиця, Кременчук, Кобеляки, Карлівка, Зіньків, Заводське, Гребінка, Горішні Плавні, Глобине, Гадяч, Глобине, Шишаки і будь-які інші.  Разом з цементом ви зможете купити в магазині пісок, щебінь, керамзит і бетономішалку.


На сайті можна прочитати відгуки, побачити фото і дізнатися вартість цементу в Полтаві, який у нас точно найдешевший.

Облачный атлас (Cloud Atlas) ПолтаваСтрой Контакты:
Адрес: Украина Полтава, Яковчанская 9 офис 1 36000
Телефон:+38 095 22-12-999, Телефон_1:+38 050 072-76-16, Электронная почта: poltavastroy1@gmail.com График работы: