Каталог
Товарів

Суміші для підлоги в Полтаві

Категорії товарів
Суміші для підлоги в Полтаві

Вага: 25кг
Товщина шару: 1-25мм
Одиниця виміру: мішок

301.00 грн.

Купити самовирівнюючу підлогу CERESIT CN 69 NIVEL SUPER (ЦЕРЕЗІТ СН 69) в Полтаві Ви можете в інтернет-магазині "ПолтаваСтрой" за низькою ціною.Опис:Самовирівнююча підлога CERESIT CN 69 NIVEL SUPER (Церезіт СН 69) - самовиравнівающаяся суміш для вирівнювання основ і стяжок перед укладанням фінішних покриттів підлог (товщина шару від 1 до 25мм). Товщина шару 1-2мм можлива тільки в окремих випадках. Наприклад, для підготовки (вирівнювання) дуже пористих міцних підстав. В такому випадку продукт вик..

301.00 грн.

Вага: 25кг
Товщина шару: 3-15мм
Одиниця виміру: мішок

265.00 грн.

Купити самовирівнюючу підлогу KREISEL 412 (КРАЙЗЕЛЬ 412) в Полтаві Ви можете в інтернет-магазині "ПолтаваСтрой" за низькою ціною.Опис:Суміш заводського виготовлення, що складається з мінеральних в'яжучих компонентів, наповнювачів і модифікуючих добавок. Після змішування з водою утворює однорідну масу, легко розподіляється по робочій поверхні. При затвердінні практично не дає усадки, характеризується середньою міцністю. Використовується для усунення дефектів, досягнення горизонтального рівня, усу..

265.00 грн.

Вага: 20кг
Товщина шару: от 3мм
Одиниця виміру: мішок

230.00 грн.

Купити самовирівнюючу підлогу MASTER CONTINENT (МАЙСТЕР КОНТИНЕНТ) в Полтаві Ви можете в інтернет-магазині "ПолтаваСтрой" за низькою ціною.Опис:Самовирівнююча підлога MASTER CONTINENT (МАЙСТЕР КОНТИНЕНТ) - суха будівельна суміш призначена для вирівнювання і коригування бетонних підлог,стяжок на основі мінеральних в'яжучих (в цивільному будівництві) під всі види покриттів,в тому числі для підлог з підігрівом всередині помещеній.Прігодна до застосування по неміцним основах.Застосовується як для ру..

230.00 грн.

Вага: 25кг
Товщина шару: 5-25мм
Одиниця виміру: мішок

216.00 грн.

Купити самовирівнюючу підлогу SCANMIX CONFLOW 250 (СКАНМІИКС КОНФЛОУ 250) в Полтаві Ви можете в інтернет-магазині "ПолтаваСтрой" за низькою ціною.Опис:Самовирівнююча підлога SCANMIX CONFLOW 250 (Сканмікс КОНФЛОУ 250) - легковиравнівающаяся суміш для створення наливних самовирівнюються підлог на завчасно підготовленому недеформівних підстав в житлових і громадських приміщеннях. Товщина шару не більше 25 мм. Заливати в 1 шар. Готова стяжка відповідає всім вимогам чистових підлог, на які можуть нан..

216.00 грн.

Вага: 25кг
Товщина шару: 3-15мм
Одиниця виміру: мішок

216.00 грн.

Купити самовирівнюючу підлогу БУДМАЙСТЕР "ДОЛІВКА-108" в Полтаві Ви можете в інтернет-магазині "ПолтаваСтрой" за низькою ціною.Опис:Суміш для підлоги БУДМАЙСТЕР "ДОЛІВКА-108" - самовирівнююча цементна підлога М200 для ручного і машинного виліванія.Смесь для підлоги БУДМАЙСТЕР "ДОЛІВКА-108" самовирівнюється, швидко твердіє, має високу механічну міцність М200, має можливість машинного виливання, стійка до усадки, зручна в застосуванні.Застосування:Суміш для підлоги БУДМАЙСТЕР "ДОЛІВКА-108" признач..

216.00 грн.

Вага: 25кг
Товщина шару: 5-100мм
Одиниця виміру: мішок

203.00 грн.

Купити самовирівнюючу підлогу БУДМАЙСТЕР "ДОЛІВКА-319" в Полтаві Ви можете в інтернет-магазині "ПолтаваСтрой" за низькою ціною.Опис:Суміш для підлоги БУДМАЙСТЕР "ДОЛІВКА-319" - самовирівнююча гіпсова підлога М250 для машинного і ручного виливання.Суміш для підлоги БУДМАЙСТЕР "ДОЛІВКА-319" самовирівнюється, швидко твердне, має високу механічну міцність М250, застосовують в системах обігріву підлог, тепло- і звукоізоляційні, застосовують в сухих приміщеннях, безусадкова, зручна в застосуванні.Заст..

203.00 грн.

Вага: 25кг
Товщина шару: 10-60мм
Одиниця виміру: мішок

118.00 грн.

Купити стяжку для підлоги ANSERGLOB LFS 70 (Ансерглоб ЛФС 70) в Полтаві Ви можете в інтернет-магазині "ПолтаваСтрой" за низькою ціною.Опис:Стяжка для підлоги ANSERGLOB LFS 70 - стяжка цементна ANSERGLOB LFS 70 призначена для вирівнювання основи під фінішні покриття недеформованих бетонних підлог в громадських і житлових приміщеннях,товщиною шару від 10 до 60мм.Стяжка цементна ANSERGLOB LFS 70 може застосовуватися для укладання і ремонту підлог усередині і зовні будівель,для підготовки підстав пі..

118.00 грн.

Вага: 25кг
Товщина шару: 20-80мм
Одиниця виміру: мішок

150.00 грн.

Купити стяжку для підлоги KREISEL 440 (КРАЙЗЕЛЬ 440) в Полтаві Ви можете в інтернет-магазині "ПолтаваСтрой" за низькою ціною.Опис:Стяжка для підлоги KREISEL 440 (КРАЙЗЕЛЬ 440) - суміш заводського виготовлення, що складається з мінерального в'яжучого, наповнювачів і модифікуючих добавок, які покращують експлуатаційні властивості суміші. Після змішування з водою утворює однорідну масу сірого кольору, легко укладається і розподіляється по поверхні. Після затвердіння водо-і морозостійкий. Характериз..

150.00 грн.

Вага: 25кг
Товщина шару: 10-40мм
Одиниця виміру: мішок

112.00 грн.

Купити стяжку для підлоги SCANMIX CONFLOW 100 (СКАНМІКС КОНФЛОУ 100) в Полтаві Ви можете в інтернет-магазині "ПолтаваСтрой" за низькою ціною.Опис:Стяжка для підлоги SCANMIX CONFLOW 100 (СКАНМІКС КОНФЛОУ 100) - легковиравнівающаяся суміш для влаштування стяжки підлоги всередині і зовні будинків (товщина шару від 10 до 40мм), підготовки поверхні під укладання облицювальної плитки, ковроліну, лінолеуму або нанесення шарів, самовиравнівающаяся. Використовується для ремонту цементних покриттів підлог..

112.00 грн.

Вага: 25кг
Товщина шару: 5-100мм
Одиниця виміру: мішок

136.00 грн.

Купити стяжку для підлоги армовану MASTER BASIS (МАЙСТЕР БАЗИС) в Полтаві Ви можете в інтернет-магазині "ПолтаваСтрой" за низькою ціною.Опис:Стяжка для підлоги армована MASTER BASIS М250 (МАЙСТЕР БАЗИС) - суміш для влаштування нових,вирівнювання і ремонту існуючих стяжок і основ усередині і зовні зданій.Подходіт для систем "тепла підлога".Властивості:- для теплих підлог;- висока адгезія;- міцна (М250);- товщина шару від 5 до 100мм;- тріщиностійка;- морозостійка;- зручна в застосуванні;- екологіч..

136.00 грн.

Вага: 25кг
Товщина шару: 10-300мм
Одиниця виміру: мішок

155.00 грн.

Купити стяжку для підлоги армовану MASTER STRONG (МАЙСТЕР СТРОНГ) в Полтаві Ви можете в інтернет-магазині "ПолтаваСтрой" за низькою ціною.Опис:Стяжка для підлоги MASTER STRONG М350 (МАЙСТЕР СТРОНГ) - стяжка армована цементна М350 для систем "тепла підлога" водним та електричним обогревом.Має високу механічну міцність М350,стійка до утворення тріщин,водостійка,морозостійка, армована фіброволокном.Застосування:- пристрій суперміцних і зносостійких стяжок і бетонних підлог (в тому числі і систем "т..

155.00 грн.

Вага: 25кг
Товщина шару: 10-80мм
Одиниця виміру: мішок

146.00 грн.

Купити стяжку для підлоги армовану БУДМАЙСТЕР "ДОЛІВКА-11" в Полтаві Ви можете в інтернет-магазині "ПолтаваСтрой" за низькою ціною.Опис:Стяжка для підлоги БУДМАЙСТЕР "ДОЛІВКА-11" 25кг - стяжка армована цементна М200 для підлог з водяним обогревом.Обладает високу механічну міцність М200, стійка до утворення тріщин, водостійка, морозостійка, армована мікроволокнами.Застосування:Стяжка для підлоги БУДМАЙСТЕР "ДОЛІВКА-11" призначена для укладання і ремонту підлог усередині і зовні будівель; для підг..

146.00 грн.

Вага: 25кг
Товщина шару: 10-80мм
Одиниця виміру: мішок

135.00 грн.

Купити стяжку для підлоги БУДМАЙСТЕР "ДОЛІВКА-10" в Полтаві Ви можете в інтернет-магазині "ПолтаваСтрой" за низькою ціною.Опис:Стяжка для підлоги БУДМАЙСТЕР "ДОЛІВКА-10" - стяжка для підлоги БУДМАЙСТЕР "ДОЛІВКА-10" стійка до утворення тріщин, армована мікроволокнами, морозостійка, водостійка, має можливість укладання під ухилом.Застосування:Стяжка для підлоги БУДМАЙСТЕР "ДОЛІВКА-10" призначена для укладання і ремонту підлог усередині, і зовні будівель; для влаштування підлог під ухилом; для підг..

135.00 грн.

Показано з 1 по 13 із 13 (1 сторінок)

Суміші для підлоги

Абсолютно рівна підлога - це не тільки естетично привабливо, але і практично, а найголовніше - безпечно.  Установка підлогового покриття або системи «теплої підлоги» в такому разі буде максимально правильною, а значить, прослужать вони максимально довго.  І не можна не сказати, що рівність підлоги є основним критерієм при монтажі ламінату, паркету, дошки для підлоги і навіть лінолеуму.  При таких умовах ніколи не буде скрипу і інших неприємних наслідків.  Для розрівнювання поверхні використовуються суміші для підлоги - готові, швидковисихаючі і досить прості в застосуванні.


Що являє собою суміш для підлоги в Полтаві

Ще не так давно єдиний ровнітель статі, що часто використовувався, був цемент з піском і водою.  Сьогодні таку суміш і далі застосовують, додаючи до складу пластифікатори.  Але такий варіант не дуже зручний у використанні і при неправильних пропорціях може повести себе непередбачувано.


Так навіщо так мучитися, якщо можна вибрати наливна підлога - готові суміші, що вирівнюють, що до того ж швидкотверднучі.  Такі будівельні заливки виготовлені на основі цементу і піску, але їх відмінність - полімерна добавка, що забезпечує відмінне зчеплення, пластичність і невеликий період затвердіння.


Як вибрати суміш для стяжки підлоги

Склади сумішей для стяжки підлоги діляться по призначенню:

 • вирівнювання для первинної обробки - стяжка;
 • самовирівнюючі.

Обидва, в свою чергу, бувають таких видів, як:

 • цементні;
 • піскоцементні;
 • гіпсові

В інтернет-магазині полтавастрой, ви можете знайти стяжки та самовирівнюючі суміші торгових марок:

Самовирівнюючі суміші  ™ CERESIT, KREISEL, SCANMIX, БУДМАЙСТЕР

Стяжка для підлоги KREISEL, SCANMIX, БУДМАЙСТЕР

Вага мішків стандартний - 25 кг

Купити самовирівнюється в Полтаві можна різних варіантів, що значно розширило області його застосування.  Виробники випускають:

 • Стяжки для бетонної підлоги - суміш саме для таких поверхонь;
 • Самовирівнюючі для дерев'яних покриттів.  У складі суміші є скловолокно та добрим зчепленням.  Така суміш - нівелюються будь-які вібрації, що значно підвищує термін служби паркету або паркетної дошки;
 • Фінішні заливки (нівелір для підлоги), що не вимагають подальшої обробки.  Але подібні суміші використовуються рідко, оскільки можуть вбирати жир, вологу, а їх вигляд не дуже презентабельний.

У чому головні переваги сумішей для підлоги

  Готова суха суміш для стяжки підлоги - матеріал з протестованої формулою, в якому чітко дотримані всі пропорції.  Це практично повністю виключає будь-які помилки при її використанні.  І це далеко не єдина причина, чому суміші для підлоги - кращі варіанти.  До плюсів такого варіанту варто віднести:


 • Високий рівень міцності
 • Оптимальна ступінь адгезії
 • Короткі терміни затвердіння
 • Легке використання за рахунок простого нанесення
 • відсутність осідання
 • Довгий термін служби
 • Можливість підібрати склад для будь-якого типу поверхні
 • Доступна ціна м2.

Вартість суміші дійсно доступна, тим більше що для повного вирівнювання досить шару мінімальної потужності.  Таке вирівнювання обійдеться недорого, адже на наливна підлога ціна виходить досить вигідна.  І це особливо актуально, якщо хочеться зберегти висоту кімнати.


Де варто купувати суміші для вирівнювання підлоги

Де купити наливні підлоги і скільки коштує самовиравнівающаяся суміш для підлоги в Полтаві - два актуальних питання.  Замовити такі будівельні матеріали можна в нашому інтернет-магазині «ПолтаваСтрой».  У нас є опт і роздріб сумішей, а доставка по місту та Полтавської області - максимально вигідна.  У каталозі на сайті легко знайти важливу інформацію: відгуки, фото, характеристики, скільки коштує наливна підлога.


Ми з задоволенням надішлемо самовирівнюється до вашого міста, наприклад, Хорол, Решетилівка, Пирятин, Миргород, Лубни, Лохвиця, Кременчук, Кобеляки, Карлівка, Зіньків, Заводське, Гребінка, Горішні Плавні, Глобине, Гадяч, Глобине, Шишаки.

Облачный атлас (Cloud Atlas) ПолтаваСтрой Контакты:
Адрес: Украина Полтава, Яковчанская 9 офис 1 36000
Телефон:+38 095 22-12-999, Телефон_1:+38 050 072-76-16, Электронная почта: poltavastroy1@gmail.com График работы: