Каталог
Товарів

Клей для пінопласту і кам'яної вати в Полтаві

Категорії товарів
Клей для пінопласту і кам'яної вати в Полтаві

Вага: 25кг
Одиниця виміру: мішок

226.00 грн.

Купити клей для мінеральної вати KREISEL 230 (КРАЙЗЕЛЬ 230) в Полтаві Ви можете в інтернет-магазині "ПолтаваСтрой" за низькою ціною.Опис:Клей для мінеральної вати KREISEL 230 (КРАЙЗЕЛЬ 230) - клейова суміш для закріплення теплоізоляційних плит з мінеральної вати.Смесь призначена для приклеювання мінераловатних теплоізоляційних плит до зовнішніх стін будинків і споруд в системах утеплення фасадів. Основами для приклеювання ізоляційних плит можуть бути: звичайні бетони, стіни з керамічних, силікат..

226.00 грн.

Вага: 25кг
Одиниця виміру: мішок

276.00 грн.

Купити клей для мінеральної вати армуючий KREISEL 240 (КРАЙЗЕЛЬ 240) в Полтаві Ви можете в інтернет-магазині "ПолтаваСтрой" за низькою ціною.Опис:Клей для мінеральної вати армуючий KREISEL 240 (КРАЙЗЕЛЬ 240) - універсальна клейова суміш для виконання базового армованого шару і закріплення теплоізоляційних плит з мінеральної вати.Універсальная клейова суміш для виконання базового армованого шару на фасадних теплоізоляційних плитах з мінеральної вати, а також для приклеювання мінераловатних плит д..

276.00 грн.

Вага: 25кг
Одиниця виміру: мішок

316.00 грн.

Купити клей для мінеральної вати універсальний CERESIT CT-190 (Церезіт СТ-190) в Полтаві Ви можете в інтернет-магазині "ПолтаваСтрой" за низькою ціною.Опис:Клей для мінеральної вати універсальний CERESIT CT-190 (Церезіт СТ-190) - клеюча суміш для приклеювання і армування плит з мінеральної вати.Застосування:Суміш CERESIT CT-190 призначена для приклеювання мінераловатних плит і пристрою захисного армованого шару при утепленні фасадів будівель і споруд. Використання суміші CERESIT CT-190 (Зима) мо..

316.00 грн.

СУМІШ КЛЕЙОВА ВЕНЕЦІЯ  V -075для приклеювання пінополістирольних та мінераловатних плит при утепленні фасадів будівель та споруд.ВЛАСТИВОСТІ :–           ПАРОПРОНИКЛИВА                                             – МОРОЗОСТІЙ..

145.00 грн.

Вага: 25кг
Одиниця виміру: мішок

165.00 грн.

Купити клей для пінопласту "СТОЛІТ ™-М" в Полтаві Ви можете в інтернет-магазині "ПолтаваСтрой" за низькою ціною.Опис:Клей для пінопласту "СТОЛІТ ™ -М" - виготовлен ​​на основі цементу, використовується для приклеювання пінополістирольних плит під час утеплення. Сумішшю можна шпаклювати та ремонтувати старі основи. Суміш морозо- і вологостійка, відрізняється високим зчепленням з основою, еластичністю, практичністю і легкістю в роботі.Приготування клейової суміші:Додати 0,2 л чистої холодної води ..

165.00 грн.

Вага: 25кг
Одиниця виміру: мішок

188.00 грн.

Купити клей для пінопласту ANSERGLOB BCX 39 (Ансерглоб ВСХ 39) в Полтаві Ви можете в інтернет-магазині "ПолтаваСтрой" за низькою ціною.Опис:Клей для пінопласту ANSERGLOB BCX 39 (Ансерглоб ВСХ 39) - призначений для приклеювання пінополістиролу і жорстких мінераловатних плит на поверхні з бетону, цегли, пінобетону, цементно-піщаної, цементно-вапняної, гіпсової штукатурки і інші мінеральні основи. Клейову суміш можна використовувати всередині і зовні будинків, у виробничих і житлових приміщеннях, н..

188.00 грн.

Вага: 25кг
Одиниця виміру: мішок

172.00 грн.

Купити клей для пінопласту SCANМIX TERM FIX 210 (Сканмікс ТЕРМ ФІКС) в Полтаві Ви можете в інтернет-магазині "ПолтаваСтрой" за низькою ціною.Опис:Клей для пінопласту SCANМIX TERM FIX 210 (Сканмікс ТЕРМ ФІКС) - клей для пінопласту і для пінополістирольних плит, який використовується в системі утеплення фасадів «легким мокрим» методом. Паропронікающая суміш, еластична, має дуже хороше зчеплення з несучою основою і пенополистирольной плитою. Може бути використана для приклеювання на стіни або підло..

172.00 грн.

Вага: 25кг
Одиниця виміру: мішок

195.00 грн.

Купити клей для пінопласту армуючий "СТОЛІТ ™ -С" в Полтаві Ви можете в інтернет-магазині "ПолтаваСтрой" за низькою ціною.Опис:Клей для пінопласту армуючий "СТОЛІТ ™ -С" - використовується для приклеювання пінополістирольних плит, панелей з мінеральної вати, затоплення армуючої сітки, а також для утеплення будинків методом «легкий».Для затоплення армуючої сітки на пенополистирольную або мінераловатну плиту наноситься тонкий шар готової суміші 1-2 мм за допомогою шпателя, прикладається потрібний ..

195.00 грн.

Вага: 25кг
Одиниця виміру: мішок

230.00 грн.

Купити клей для пінопласту армуючий ANSERGLOB BCX 40 (Ансерглоб ВСХ 40) в Полтаві Ви можете в інтернет-магазині "ПолтаваСтрой" за низькою ціною.Опис:Клей для пінопласту армуючий ANSERGLOB BCX 40 (Ансерглоб ВСХ 40) - призначений для улаштування гідрозахисного шару, а також для приклеювання пінополістиролу і жорстких мінераловатних плит на поверхні з бетону, цегли, пінобетону, цементно-піщаної, цементно-вапняної, гіпсової штукатурки і інші мінеральні підстави. Клейову суміш можна використовувати в..

230.00 грн.

Вага: 25кг
Одиниця виміру: мішок

251.00 грн.

Купити клей для пінопласту армуючий SCANМIX TERM ARMIX 240 (Сканмікс ТЕРМ АРМІКС) в Полтаві Ви можете в інтернет-магазині "ПолтаваСтрой" за низькою ціною.Опис:Клей для пінопласту армуючий SCANМIX TERM ARMIX 240 (Сканмікс ТЕРМ АРМІКС) - Клеюча і армована суміш для мінераловатних плит, використовується в системі утеплення фасадів «легким мокрим» методом, а також для створення армованого шару. Паропронікающая, еластична, має дуже хороше зчеплення з несучою основою і мінераловатної або пінополістиро..

251.00 грн.

Вага: 25кг
Одиниця виміру: мішок

186.00 грн.

Купити клей для пінопласту армуючий БУДМАЙСТЕР КЛЕЙ-114 в Полтаві Ви можете в інтернет-магазині "ПолтаваСтрой" за низькою ціною.Опис:Клей для пінопласту армуючий БУДМАЙСТЕР КЛЕЙ-114 - клей для кріплення і армування пінополістирольних і мінераловатних пліт.Армірован мікроволокнами, має високу фіксуючу здатність, високу адгезію до мінеральних і органічних матеріалів, паропроникна, водостійка, морозостійка, зручна в застосуванні.Застосування:Клейова суміш «БУДМАЙСТЕР« КЛЕЙ-114 »призначена для кріпл..

186.00 грн.

Вага: 25кг
Одиниця виміру: мішок

151.00 грн.

Купити клей для пінопласту БУДМАЙСТЕР КЛЕЙ-104 в Полтаві Ви можете в інтернет-магазині "ПолтаваСтрой" за низькою ціною.Опис:Клей для пінопласту БУДМАЙСТЕР КЛЕЙ-104 - клей для кріплення пінополістирольних і мінераловатних пліт.імеет високу фіксуючу здатність, високу адгезію до мінеральних і органічних матеріалів, паропроникна, водостійка, морозостійка, зручна в застосуванні.Застосування:Клейова суміш «БУДМАЙСТЕР« КЛЕЙ-104 »призначена для кріплення пінополістирольних і жорстких мінераловатних плит..

151.00 грн.

Вага: 25кг
Одиниця виміру: мішок

195.00 грн.

Купити клей для пінопласту універсальний SCANMIX UNIVERSAL 220 (СКАНМИКС УНІВЕРСАЛ) в Полтаві Ви можете в інтернет-магазині "ПолтаваСтрой" за низькою ціною.Опис:Клеюча та армувальна суміш для теплоізоляційних плит, використовується в системі утеплення фасадів «легким мокрим» методом для приклеювання мінераловатних та пінополістирольних плит і для виконання армованого шару. Паропроникна. Еластична, має дуже хороше зчеплення з несучою основою і мінераловатної і пенополистирольной плитою. Можна вик..

195.00 грн.

Вага: 25кг
Одиниця виміру: мішок

312.00 грн.

Купити клей пінополістиролу армуючий KREISEL 220 (КРАЙЗЕЛЬ 220) в Полтаві Ви можете в інтернет-магазині "ПолтаваСтрой" за низькою ціною.Опис:Клей пінополістиролу армуючий KREISEL 220 (КРАЙЗЕЛЬ 220) - клейова суміш для виконання базового армованого шару і закріплення теплоізоляційних плит з пенополістірола.Універсальная клейова суміш для виконання базового армованого шару на фасадних теплоізоляційних плитах з пінополістиролу, а також для приклеювання пінополістирольних і екструдованих плит до різ..

312.00 грн.

Об'єм: 900мл
Одиниця виміру: балон

248.00 грн.

Купити клей-піну для теплоізоляції всесезонна "RECHT PUR GF" STARKE PROFI в Полтаві Ви можете в інтернет-магазині "ПолтаваСтрой" за низькою ціною.Опис:Клей-піна для теплоізоляції всесезонна "RECHT PUR GF" STARKE PROFI - відрізняється високими тепло-, звуко-, вологоізолюючі властивостями. Має високі показники міцності зчеплення з основою і міцністю на розрив. Володіє відмінними адгезійними властивостями до більшості будівельних матеріалів, таких як дерево, цегла, бетон, камінь, метал. Чи не має а..

248.00 грн.

Показано з 1 по 15 із 15 (1 сторінок)

Клей для пінопласту і кам'яної вати в Полтаві


При теплоізоляції приміщення важливо підібрати не тільки якісний ізоляційний матеріал, але і відповідний клей.  Різноманітність будівельних матеріалів сприяє широкому вибору клею для теплоізоляції.  У нашому інтеренет-магазині (ПолтаваСтрой) Ви можете знайти не тільки універсальний клей для теплоізоляції, але і спеціальні клею для плит з пінопласту і пінополістиролу, мінеральної вати, а також армуючий клей для пінопласту, такі як Сканмікс Терм Фікс, Сканмікс Терм Армікс, Майстер  Термол, Майстер Супер, Будмайстер 104, Будмайстер 114, Крейзел 210, Крейзел 220, Церезіт СТ 83, Церезіт СТ 85 в Полтаві.

Застосовується клей для пінопласту в ряді випадків:

 • виконання ізоляції фасадів
 • клею використовуються при внутрішній обробці приміщення теплоізоляційними матеріалами
 • для склеювання плит пінополістиролу і безлічі будівельних матеріалів
 • при закладенні швів між пінополістирольними плитами
 • з метою закладення тріщин в стінах
 • приклеювання звукоизолирующих матеріалів
 • при роботі зі скловатою і мінеральною ватою
 • монтаж теплоізоляційних екранів
 • кріплення легких елементів декору

Переваги клею для пінопласту досить численні


Серед найбільш поширених можна виділити наступні:

 • висока адгезія сприяє якісному зчепленню поверхні стіни і ізоляційного матеріалу
 • простота і легкість в експлуатації
 • можливість працювати з клеєм в широкому температурному діапазоні
 • додаткова теплоізоляція до вибраного матеріалу
 • екологічний чистий матеріал нешкідливий для здоров'я
 • застосування як для зовнішніх, так і для внутрішніх робіт
 • водостійкість
 • негорючість матеріалу забезпечує додаткову пожежну захист
 • відсутність специфічних запахів
 • економічність матеріалу

Компанія «ПолтаваСтрой» пропонує купити клей для теплоізоляції в Полтаві за розумною ціною.  Ми будемо раді відповісти на всі Ваші запитання і допомогти з вибором.

Облачный атлас (Cloud Atlas) ПолтаваСтрой Контакты:
Адрес: Украина Полтава, Яковчанская 9 офис 1 36000
Телефон:+38 095 22-12-999, Телефон_1:+38 050 072-76-16, Электронная почта: poltavastroy1@gmail.com График работы: