Каталог
Товарів

Клей для гіпсокартону в Полтаві

Категорії товарів
Клей для гіпсокартону в Полтаві

Вага: 25кг
Одиниця виміру: мішок

340.00 грн.

Купити клей для гіпсокартону KNAUF PERLFIX (КНАУФ ПЕРЛФІКС) в Полтаві Ви можете в інтернет-магазині "ПолтаваСтрой" за низькими цінами.Опис:Клей для гіпсокартону KNAUF PERLFIX (КНАУФ ПЕРЛФІКС) - суха монтажна суміш на основі гіпсу з полімерними добавками, що забезпечують підвищену адгезію.Застосування:Призначений для приклеювання гіпсокартонних КНАУФ-листів (ГКЛ), ізоляційних матеріалів (пінополістирольних і мінераловатних плит) на цегельні, бетонні, оштукатурені підстави стін з нерівною поверхне..

340.00 грн.

Клей для гіпсокартону MASTER UNIFIX є сухою монтажною сумішшю, заснованою на гіпсовому в'яжучому в поєднанні з полімерними добавками. Використовується для приклеювання гіпсокартонних листів, пазогребневих плит, комбінованих гіпсових панелей, ізоляційних матеріалів на різні поверхні:бетонні;цегляні;оштукатурені;поробетонні.Клей Майстер Уніфікс призначений виключно для внутрішнього застосування.Характеристики:Товщина шару – 2-4 мм;Витрата – 5,0 кг/м2;Фасування – мішки 30 кг;Термін зберіг..

334.00 грн.

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Клей для гіпсокартону


На сьогоднішній день людина може приклеїти що завгодно і до будь-якій поверхні.  У такій справі головне правильно підійти до вибору клею.  Так як гіпсокартон дуже популярний будівельний матеріал, що для нього проводитися спеціальний клей для гіпсокартону.  Сухий клей для гіпсокартону є сумішшю на основі в'яжучого гіпсового елемента з полімерними добавками.  Застосовувати такий клей можна тільки всередині приміщення, зате список можливих матеріалів для склеювання вкрай довгий: гіпсокартонні плити, комбіновані гіпсові панелі, пінополістирол, пінопласт, мінеральна вата, декоративні гіпсові елементи і т. Д. Використання клею для гіпоскартона можливо на нерівних поверхнях з цегли,  бетону і газобетону, оштукатурених і поробетона підставах.

Перевагами клею для гіпсокартону є такі властивості:


  • Зручна розфасовка по 15 і 30 кг, що дозволяє придбати необхідну кількість матеріалу, економлячи кошти
  • Швидкість висихання клею, що сприяє прискоренню процесу обробки приміщення
  • Простота при роботі.  Не вимагає спеціальних навичок, кожен може приклеїти ізоляцію і гіпсокартон самостійно
  • Не потребує особливих основ під нанесення, може використовуватися на нерівній поверхні, істотно заощаджує простір приміщення
  • Не схильний до утворення тріщин
  • Мінімальна необхідна кількість інструментів
  • Економія коштів. 

При використанні клею для гіпсокартону відпадає необхідність купувати профіль і супутні кріплення для кріплення плит.

Купити клей для гіпсокартону в Полтаві

На сайті poltavastroy.com можна купити клей для гіпсокартону Перлфікс в Полтаві за низькою ціною.  Висока якість матеріалу в поєднанні з демократичними цінами роблять наші пропозиції дуже вигідними.

Облачный атлас (Cloud Atlas) ПолтаваСтрой Контакты:
Адрес: Украина Полтава, Яковчанская 9 офис 1 36000
Телефон:+38 095 22-12-999, Телефон_1:+38 050 072-76-16, Электронная почта: poltavastroy1@gmail.com График работы: