Каталог
Товарів

Кладочні суміші в Полтаві

Категорії товарів
Кладочні суміші в Полтаві

Купити Кладочна суміш вогнетривка для камінів та печей Сканмікс Фаєр (Scanmix FIRE) 5 кг у Полтаві недорого з доставкою по місту та області можна в нашому магазині ПОЛТАВАСТРОЙ.1. Область застосування.Суміш Scanmix Fire застосовується як будівельний розчин для кладки та ремонту печей та камінів з вогнетривкої та керамічної цегли. Також може суміш бути застосована як розчин для кладки та ремонту печей для виробництва цегли, печей для загартовування виробів з металу, сушильних печей, топкових каме..

167.00 грн.

Вага: 25кг
Одиниця виміру: мішок

145.00 грн.

КЛЕЙ ДЛЯ ГАЗОБЛОКІВ, газобетону купити не дорого в Полтаві по низькій цініКупити кладочную суміш для блоків з пористого бетону ( клей для газоблоків) ANSERGLOB BCM 11 (АНСЕРГОБ 11) в Полтаві Ви можете в інтернет-магазині "ПолтаваСтрой" за низькою ціною.Опис:Кладочна суміш для блоків з пористого бетону ANSERGLOB BCM 11 (АНСЕРГОБ 11) - призначена для зведення внутрішніх і зовнішніх стін блоками з поризованої кераміки і теплоізоляційних ніздрюватих бетонів, таких як газобетон, п..

145.00 грн.

Вага: 25кг
Одиниця виміру: мішок

167.00 грн.

КЛЕЙ ДЛЯ ГАЗОБЛОКІВ, газобетону купити не дорого в Полтаві по низькій цініКупити кладочную суміш для блоків з пористого бетону KREISEL-125 (КРАЙЗЕЛЬ-125) в Полтаві Ви можете в інтернет-магазині "ПолтаваСтрой" за низькою ціною.Опис:Кладочна суміш для блоків з пористого бетону KREISEL-125 (КРАЙЗЕЛЬ-125) - клейова суха суміш, призначена для з'єднання елементів кладки тонкими швами. Складається з мінерального в'яжучого, мінерального заповнювача, що модифікують добавок. Після змішування з водою утвор..

167.00 грн.

Вага: 25кг

140.00 грн.

Scanmix M 502Цементна суміш для кладки стін, що використовується для зведення фасадів із силікатної та керамічної цегли, оздоблювальної цегли, керамічних та бетонних блоків, піно-та газобетону, каміння та ракушняка. Для мурування стін фасадів, підвалів та фундаментів шаром від   5 мм до 20 мм. Можливе використовання для штукатурних робіт всередині та ззовні будівель.ВЛАСТИВОСТІ:Товщина шару 5-20 ммЗручна у використанніМорозостійкаМіцна адегезіяПластичнаЕкологічно чистаПРОВЕДЕННЯ РОБІТ:..

140.00 грн.

Вага: 25кг
Одиниця виміру: мішок

140.00 грн.

КЛЕЙ ДЛЯ ГАЗОБЛОКІВ, газобетону купити не дорого в Полтаві за низькою ціноюКупити кладочную суміш для блоків з пористого бетону БУДМАЙСТЕР-160 в Полтаві Ви можете в інтернет-магазині "ПолтаваСтрой" за низькою ціною.Опис:Кладочна суміш для блоків з пористого бетону БУДМАЙСТЕР-160 - призначена для зведення внутрішніх і зовнішніх стін блоками з теплоізоляційних ніздрюватих бетонів: газобетон, пінобетон і т.п. Можливе використання для шпаклювання поверхонь з пористих бетонів всередині будівель.Власт..

140.00 грн.

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)

Кладочні суміші


Сучасний будівельний ринок може запропонувати велику різноманітність кладок сумішей.  Умовно їх можна поділити на дві великі групи: універсальні та спеціальні суміші.

Універсальні кладочні суміші використовуються, як правило, для побудови великих промислових будівель, возведений житлових будинків, включаючи багатоповерхові споруди.

Спеціальні сухі кладочні суміші застосовуються для побудови тих будівель і конструкцій, які згодом будуть схильні до яскраво вираженим негативним зовнішнім факторам (наприклад, пічні труби і каміни, відділи з підвищеним лужним або кислотним фоном).  Яскравим прикладом такого виду може служити кладочна суміш для камінів і печей SCANMIX.  Ця термостійка суміш може використовуватися як при будівництві, так і при ремонті.

Застосування сухих кладок сумішей

Складно уявити собі будівництво без використання кладок сумішей.  Кожен підбирає матеріал під свої потреби.  Ми б хотіли запропонувати вашій увазі основні сфери застосування сумішей для кладки:

 • При будівництві будівель
 • Для затірки різних тріщин і швів
 • Експлуатуються під час кладки труб, печей і камінів
 • Заповнення швів між різними матеріалами (плитками кераміки і скла, кам'яних декоративних елементів і ін.)
 • Вирівнювання горизонтальних і вертикальних поверхонь
 • Використання при кладці камінів і печей

Характерні особливості кладочних сумішей

Купуючи суміш для кладки ми все чекаємо від неї певних властивостей, які допоможуть досягти необхідного результату.  І нехай важливість кожного пункту кожен визначає сам для себе, але все ж характеристики сумішей залишаються такими:

 • Стійкість до різких перепадів температурних режимів
 • Висока швидкість схоплювання
 • Хороші показники адгезії матеріалу
 • морозостійкість
 • Суміш кладочна не схильна до згубного впливу атмосферних явищ, таких як сніг, дощ і вітер
 • Якісно заповнюють всі порожнини тріщин, швів і западин
 • Екологічно чистий матеріал
 • Високий ступінь еластичності
 • Раціональне використання матеріалу, так як не обов'язково використовувати всю суміш одразу, можна взяти лише необхідну частину
 • Відсутність спеціальних умов зберігання
 • Готова суміш позбавить будівельника від складання необхідної субстанції їх численних компонентів
 • Прийнятна ціна для всіх верств населення

Переваги кладочних сумішей

Щоразу перед покупкою того або іншого матеріалу ми замислюємося - а чи потрібен він нам?  Чи буде достатньо ефективним?  Чи є альтернатива?  Звичайно, вибір завжди за вами, а ми пропонуємо ознайомитися з рядом переваг кладок сумішей:

 • легко наноситися на поверхню кладки
 • мінімальна термічна ерозія кладок швів
 • суміш не забруднює поверхню будівельних блоків
 • легкість змішування, з якої впоратися будь-який
 • можна досить точно прорахувати витрату
 • доступна ціна при широкому виборі продукту від різних торгових марок

Де купити кладочні суміші недорого?

Купити кладочні суміші в Полтаві за низькою ціною можна в нашому інтернет-магазині.  Ми пропонуємо тільки якісну суміш (в тому числі термостойкую суміш для камінів) перевірених торгових марок ANSWERGLOB, KREISEL, SCANMIX, БудМайстер.  З нашими суміші кладки ви будете будувати якісно, ​​швидко і економно!

Заради збереження вашого часу ми здійснимо безкоштовну доставку не тільки по Полтаві, а й у Глобино, Машівку, Диканьку, Нові Санжари, Решетилівки, Миргород, Карлівки, Чутове, Шишаки, Хорол, Опішне, Гадяч, Кременчук, Зіньків, Селещина, Гребінку, Лохвиці  , Заводське, Козельщину, Горішні Плавні, Кобеляки та ін.

Облачный атлас (Cloud Atlas) ПолтаваСтрой Контакты:
Адрес: Украина Полтава, Яковчанская 9 офис 1 36000
Телефон:+38 095 22-12-999, Телефон_1:+38 050 072-76-16, Электронная почта: poltavastroy1@gmail.com График работы: