Каталог
Товарів

Гідроізоляція

Категорії товарів
Гідроізоляція

Вага: 25кг
Одиниця виміру: мішок

649.00 грн.

Купити гідроізоляційну суміш CERESIT CR-65 (Церезіт ЦР-65) в Полтаві Ви можете в інтернет-магазині "ПолтаваСтрой" за низькою ціною.Опис:Гідроізоляційна суміш CERESIT CR-65 (Церезіт ЦР-65) - полімерцементні суміш для влаштування гідроізоляції поверхонь будівельних конструкцій, які не деформуються, всередині і зовні будівель і споруд.Властивості:- висока адгезія до основи;- морозостійкість;- паропроникна;- стійкість до впливу нафтопродуктів;- для резервуарів з питною водою.Застосування:Ceresit CR ..

649.00 грн.

Вага: 25кг
Одиниця виміру: мішок

496.00 грн.

Купити гідроізоляційну суміш KREISEL 810 (КРАЙЗЕЛЬ 810) в Полтаві Ви можете в інтернет-магазині "ПолтаваСтрой" за низькою ціною.Опис:Гідроізоляційна суміш KREISEL 810 (КРАЙЗЕЛЬ 810) - однокомпонентна полимерцементная гідроізоляційна суміш, що складається з мінеральних і органічних в'яжучих, мінеральних наповнювачів і модифікуючих добавок. Після змішування з водою утворює однорідну масу, легко наноситься і характеризується високою адгезією до основи.Застосування:Застосовується всередині і зовні б..

496.00 грн.

Вага: 25кг
Одиниця виміру: мішок

295.00 грн.

Купити гідроізоляційну суміш SCANMIX AQUASTOP (СКАНМИКС АКВАСТОП) в Полтаві Ви можете в інтернет-магазині "ПолтаваСтрой" за низькою ціною.Застосування:Гідроізоляційна суміш для стін підвальних приміщень, заглиблених та підземних споруд, басейнів, балконів, відкритих терас і експлуатованих покрівель, а також резервуарів, колодязів, колекторів при зачеканці стиків і каналізаційних труб. Оброблені поверхні витримують тиск води в кілька атмосфер. Характеризується високою адгезією; після виходу на но..

295.00 грн.

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)

Якісні гідроізоляційні суміші в Полтаві


Гідроізоляція - це захист будівель і різноманітних будівельних споруд від проникнення води. При проведенні гідроізоляційних робіт Вам обов'язково знадобляться гідроізоляційні суміші. Різноманітність сухих сумішей для гідроізоляції дозволяє вибрати найбільш зручний варіант. Однією з найпопулярніших є полимерцементная суміш. На сайті представлена ​​продукція торгових марок SCANMIX, KREISEL, CERESIT.

Види гідроізоляції (за методом нанесення)

Гідроізоляцію можна поділити на два види за методом нанесення на поверхні:

Горизонтальна гідроізоляція. Основна сфера використання - підвали. Цей вид гідроізоляції захищає підвальні приміщення від грунтових вод, які можуть просочитися крізь підошву фундаменту. У разі відсутності підвалу горизонтальна гідроізоляція проводиться в цокольній частині будівельної конструкції.

Вертикальна гідроізоляція. Як випливає з назви, гідроізоляція наноситься на вертикальні поверхні, якими є стінки фундаменту і підвалу. Вона захищає будівлю як від грунтових, так і дощових вод.

Застосування гідроізоляційних сумішей

Застосування гідроізоляційних сумішей досить широко, але у всіх випадках матеріал покликаний захищати об'єкти від вологи.

Гідроізоляція використовується при:

будівництві басейнів і душових;

споруді підвальних приміщень та підземних споруд;

облаштуванні балконів і відкритих терас;

зведенні покрівель;

створення резервуарів різного призначення;

будівництві колекторів і колодязів.

Всі приміщення з підвищеною вологістю вимагають застосування гідроізоляційних сумішей. Завдяки своїм властивостям гідроізоляція здатна захистити зведені конструкції від вологи, яка може привести до непоправного втрат.

Які переваги гідроізоляційних сумішей?

Захисний шар гідроізоляції має ряд переваг:


Зручність і простота у використанні. Гідроізоляцію можна наносити навіть на нерівну цегляну кладку і на інші поверхні.

Можливість фарбування або облицювання будь-якими матеріалами після повного висихання і затвердіння гідроізоляційного шару.

Високі адгезивні властивості. Гідроізоляція ідеально підходить для поверхонь, які безпосередньо підпадають під вплив води.

Висока швидкість затвердіння суміші, що позбавить від довго очікування і марної трати часу.

Відсутність усадки.

Морозостійкість матеріалу робить можливим його використання в різних кліматичних умовах, включаючи низькі температурні режими.

Пожежна безпека.

Екологічно чистий продукт нешкідливий для людини і навколишнього середовища. Можливе застосування в приміщеннях, де є маленькі діти.

Доступність гідроізоляції.

Де вигідно купити гідроізоляцію в Полтаві і області?

На нашому сайті можна купити в Полтаві гідроізоляцію за низькою ціною. Безкоштовна доставка гідроізоляції можлива в наступні населенні пункти: Хорол, Решетилівка, Миргород, Диканька, Нові Санжари, Лохвиця, Кременчук, Кобеляки, Карлівка, Зіньків, Заводське, Машівка, Селещина, Козельщина, Чутове, Опішня, Гребінка, Гадяч, Шишаки, Глобине, Горішні Плавні. Якщо Ви не знайшли необхідний Вам місто, зверніться до нашого менеджера і рішення обов'язково знайдеться.

Облачный атлас (Cloud Atlas) ПолтаваСтрой Контакты:
Адрес: Украина Полтава, Яковчанская 9 офис 1 36000
Телефон:+38 095 22-12-999, Телефон_1:+38 050 072-76-16, Электронная почта: poltavastroy1@gmail.com График работы: