Каталог
Товарів

Гіпсові шпаклівки в Полтаві

Категорії товарів
Гіпсові шпаклівки в Полтаві

Купити Майстер Ізопром (аналог knauf rotband) - це універсальна шпаклювальна суміш на гіпсовій основі, модифікована полімерними, звукоізоляційними і теплоізоляційними добавками, призначена для застосування всередині будівель. Підходить для нанесення великими шарами.Область застосуванняПродукт Майстер Ізопром використовується для обробки стельових і стінових поверхонь в приміщеннях зі стандартною вологістю повітря. Відмінно підходить для нанесення на цегляні, бетонні, гіпсові та цементн..

308.80 грн.

Вага: 25кг
Одиниця виміру: мішок

429.00 грн.

Купити гіпсову шпаклівку KNAUF FUGENFULLER (КНАУФ ФЮГЕНФЮЛЛЕР) в Полтаві Ви можете в інтернет-магазині "ПолтаваСтрой" за низькою ціною.Опис:Гіпсова шпаклівка KNAUF FUGENFULLER (КНАУФ ФЮГЕНФЮЛЛЕР) - монтажно-шпаклювальна суміш на основі гіпсового в'яжучого для швів гіпсокартону, закладення нерівностей бетонних елементів, для склеювання і шпаклювання гіпсових елементів.Застосування:- закладення стиків гіпсокартонних КНАУФ-листів (ГКЛ), що мають утонённую і напівкруглу утонённую кромку, з використа..

429.00 грн.

Вага: 25кг
Одиниця виміру: мішок

327.00 грн.

Купити гіпсову шпаклівку KNAUF НР-FINISH (КНАУФ ХП-ФІНІШ) в Полтаві Ви можете в інтернет-магазині "ПолтаваСтрой" за низькою ціною.Опис:Гіпсова шпаклівка KNAUF НР-FINISH (КНАУФ ХП-ФІНІШ) - це універсальна суміш на основі гіпсу, збагачена добавками, з поліпшеними адгезійними якостями.Застосування:Гіпсова шпаклівка КНАУФ-ХП Фініш застосовується для поверхневого шпаклювання стель і стін з твердою основою всередині приміщень з нормальною вологістю, включаючи кухні і ванні кімнати. Призначена для внут..

327.00 грн.

Вага: 25кг
Одиниця виміру: шт.

409.00 грн.

Венеція Super Finish Gips – гіпсове шпаклювання, призначене для нанесення фінішного шару перед нанесенням декоративних матеріалів або фарбуванням.Властивості.- Еластична.- Легко наноситься.- утворює ідеально гладку поверхню.- Не кришиться після висихання.- Тривалий час роботи.- Висока адгезія до різних матеріалів.- Товщина шару до 3 мм.- Використовується як останній шар перед фарбуванням.- екологічно чистий матеріал.Технічні характеристики.Витрата води: 500 - 510 мл води/кг суміші.Час використан..

409.00 грн.

Властивості:ПластичнаЛегко наноситьсяМає тривалий час роботиМіцнаНе утворює тріщинНе дає усадкуЕкологічно чистаЗастосування:Шпаклівка PLATO Filler призначена для ручного заповнення швів між гіпсокартонними листами PLATO з попереднім нанесенням армуючої стрічки, а також для шпаклювання тріщин і дефектів.Фасування:Шпаклівка PLATO Filler фасується в мішки по 25кг Технічна характеристики:Співвідношення води / шпаклівки - на 6 - 6,5 л води - 10 кг Час застосування готової суміші - 60 хвилин..

94.00 грн.

Властивості:ПластичнаЛегко наноситьсяМає тривалий час роботиМіцнаНе утворює тріщинНе дає усадкуЕкологічно чистаЗастосування:Шпаклівка PLATO Filler призначена для ручного заповнення швів між гіпсокартонними листами PLATO з попереднім нанесенням армуючої стрічки, а також для шпаклювання тріщин і дефектів.Фасування:Шпаклівка PLATO Filler фасується в мішки по 5кг Технічна характеристики:Співвідношення води / шпаклівки - на 6 - 6,5 л води - 10 кг Час застосування готової суміші - 60 хвилинЧ..

95.00 грн.

Вага: 30кг
Одиниця виміру: мішок

412.00 грн.

Купити гіпсову штукатурку KNAUF MP-75 (КНАУФ МП-75) для машинного нанесення в Полтаві Ви можете в інтернет-магазині "ПолтаваСтрой" за низькою ціною.Опис:Універсальна суха штукатурна суміш на основі гіпсового в'яжучого з полімерними добавками. Для машинного нанесення всередині приміщень.Застосування:Суміш КНАУФ-МП 75 призначена для високоякісного штукатурення стін і стель всередині приміщень машинним способом за допомогою штукатурних машин.Розчин наноситься на тверді підстави (цегляна кладка, цем..

412.00 грн.

Вага: 30кг
Одиниця виміру: мішок

332.00 грн.

Купити гіпсову штукатурку KNAUF НР-START (КНАУФ ХП-СТАРТ) в Полтаві Ви можете в інтернет-магазині "ПолтаваСтрой" за низькою ціною.Опис:Гіпсова штукатурка KNAUF НР-START (КНАУФ ХП-СТАРТ) - універсальна штукатурна суміш на основі гіпсу і вапна для внутрішньої обробки житлових приміщень, готелів, лікарень та інших приміщень зі звичайною вологістю повітря (в т.ч. кухні і ванні кімнати в житлових приміщеннях ). Дуже зручна в роботі. Призначена для вирівнювання поверхні перед нанесенням декоративних п..

332.00 грн.

Вага: 25кг
Одиниця виміру: мішок

417.00 грн.

Купити гіпсову штукатурку універсальну KNAUF ROTBAND (КНАУФ Ротбанд) 30кг в Полтаві Ви можете в інтернет-магазині "ПолтаваСтрой" за низькою ціною.Опис:Гіпсова штукатурка KNAUF ROTBAND (КНАУФ Ротбанд) - універсальна суха штукатурна суміш на основі гіпсу з полімерними добавками, що забезпечують підвищену адгезію.Застосування:- суха суміш КНАУФ-Ротбанд призначена для високоякісного оштукатурювання стель і стін з бетону, цегли, цементної штукатурки, поверхонь з пінополістиролу;- рекомендується для г..

417.00 грн.

Вага: 25кг
Одиниця виміру: мішок

331.00 грн.

Купити клей для гіпсокартону KNAUF PERLFIX (КНАУФ ПЕРЛФІКС) в Полтаві Ви можете в інтернет-магазині "ПолтаваСтрой" за низькими цінами.Опис:Клей для гіпсокартону KNAUF PERLFIX (КНАУФ ПЕРЛФІКС) - суха монтажна суміш на основі гіпсу з полімерними добавками, що забезпечують підвищену адгезію.Застосування:Призначений для приклеювання гіпсокартонних КНАУФ-листів (ГКЛ), ізоляційних матеріалів (пінополістирольних і мінераловатних плит) на цегельні, бетонні, оштукатурені підстави стін з нерівною поверхне..

331.00 грн.

Клей для гіпсокартону MASTER UNIFIX є сухою монтажною сумішшю, заснованою на гіпсовому в'яжучому в поєднанні з полімерними добавками. Використовується для приклеювання гіпсокартонних листів, пазогребневих плит, комбінованих гіпсових панелей, ізоляційних матеріалів на різні поверхні:бетонні;цегляні;оштукатурені;поробетонні.Клей Майстер Уніфікс призначений виключно для внутрішнього застосування.Характеристики:Товщина шару – 2-4 мм;Витрата – 5,0 кг/м2;Фасування – мішки 30 кг;Термін зберіг..

334.00 грн.

Вага: 25кг
Одиниця виміру: мішок

304.00 грн.

Біла гіпсова суміш для фінішної обробки поверхонь всередині приміщень, 25 кг. Витрата: на 1 мм шару 1 кг/м2. Аналог суміші HP Фініш KNAUF. Купити стартову гіпсову шпаклівку можна в інтернет-магазині ПОЛТАВАСТРОЙВиробник Україна, Одеса.Для вирівнювання і коригування незначних дефектів на оштукатурених або бетонних поверхнях, закладення швів між гіпсокартонними або гіпсоволокнистими листами перед фарбуванням або обклеюванням шпалерами.Властивості:Пластична і еластична;Високий ступінь білизни;Стійк..

304.00 грн.

Шпаклювальна гладь 2 в 1 Старт + Фініш SNIEZKA Acryl-putz (20кг) - сніжно-біла шпаклівка для стін, стелі, гіпсокартонних плит. Має відмінну адгезію по відношенню до базових будівельних матеріалів. Головною перевагою є швидке висихання і легке шліфування. Створює ідеально гладку поверхню на стінах і стелі, що забезпечує якісне фарбування в майбутньому. Використовується для декоративних і ремонтних робіт всередині приміщення. Шпаклівка Acryl-Putz start + finish відмінно підходить для обробки швів ..

350.00 грн.

Вага: 25кг
Одиниця виміру: мішок

375.00 грн.

Vipgips Pro Makinе - машинна гіпсова штукатурка ТУРЕЦЬКОГО виробництва, 25кг.Екологічно чиста та комфортна у застосуванні гіпсова штукатурка є сумішшю високої якості, в основі якої лежить гіпс та допоміжні компоненти.Завдяки перліту, має підвищені теплоізоляційні та шумоізоляційні властивості. Дана турецька шпаклівка універсальна у способі нанесення: машинний; ручної роботи.Призначення матеріалу: гіпсокартон; пінобетон; бетон; камінь; газобетон; цементні поверхні; цегла. Вирівнювання поверхонь т..

375.00 грн.

Штукатурка стартова Master G-START 30кг Штукатурка стартова Master G-START 30кг
Акция
Вага: 30кг
Одиниця виміру: мішок

288.00 грн. 330.00 грн.

Виробник: Україна, Одесса. Для внутрішньої обробки стін і стель з бетону, цегли, цементно-піщаних, гіпсових поверхонь при нормальній вологості повітря застосовують стартову гіпсову суміш.Використовується для вирівнювання стін під подальше обклеювання шпалерами, фарбування, нанесення декоративної штукатурки.Властивості:Пластична і еластична;Добре тягнеться, дозволяючи зробити товстий шар;Паропроникна;Зручна і економічна в застосуванні;Екологічно чиста;Висока адгезія;Стійка до подальшої оброб..

288.00 грн. 330.00 грн.

Виробник УкраїнаМайстер Техногіпс - це штукатурна суміш на гіпсовій основі, призначена для нанесення машинним способом всередині приміщень.Область застосуванняМайстер Техногіпс - це продукт, який використовується для створення високоякісних штукатурних покриттів на стельових і стінових поверхнях за допомогою механічного нанесення (штукатурні машини), що дозволяє легко і швидко наносити розчин на великі площі. Застосовується на всіх видах твердих мінеральних основ (бетони, кладки, цементні штукат..

336.90 грн.

Показано з 1 по 16 із 16 (1 сторінок)

Гіпсові шпаклівки в Полтаві


Гіпсові шпаклівки в Полтаві - це порошкоподібний будівельний матеріал на основі гіпсу.  Це незамінний матеріал при вирівнюванні дефектів на поверхні, усунення нерівностей стін, маскування стиків.  Нижче ми трохи детальніше опишемо можливості застосування гіпсових шпаклівок для внутрішньої обробки.


Гіпсова шпаклівка стане ідеальним варіантом при виборі будівельних матеріалів для ремонту житлового приміщення.  Це обумовлено тим, що в процесі експлуатації такої шпаклівки немає виділення шкідливих речовин.  Ще одним позитивним фактором є створення оптимальних мікрокліматичних параметрів завдяки особливим властивостям шпаклівки на основі гіпсу.

Застосування гіпсових шпаклівок  

Якісно, ​​ефективно, доступно. Застосування шпаклівок гіпсових в якості оздоблювального матеріалу досить популярно.  Використання гіпсових шпаклівок:


 • З метою вирівнювання попередньо підготовлених поверхонь (стелі, стіни).
 • Застосовується для робіт усередині приміщення.
 • Шпаклівками закладають стики гіпсокартонних плит і різних видів швів.
 • Затирання тріщин і западин.
 • Підготовка поверхні до подальшої фінішної обробки.
 • Застосування шпаклівки для обробки декоративних елементів інтер'єру (наприклад, арки, колони).
 • Можливість використання в приміщеннях з підвищеною вологістю.


Після застосування гіпсових шпаклівок отримуємо ідеально рівну однотонну гладку поверхню.

Чому варто вибрати гіпсові шпаклівки?

Переваги гіпсових шпаклівок численні:


 • Екологічно чистий матеріал, нешкідливий для людей і навколишнього середовища.
 • Висока якість, надійність і міцність.
 • Можливість застосування на різноманітних поверхнях: плити гіпсокартону, гіпсова ліпнина, дерев'яних, цегельних, бетонних і цементних поверхнях.
 • Досить добре пропускає повітря.
 • Зручна у використанні, швидко сохне, після чого утворюється міцна плівка.
 • Гладкий шар шпаклівки знижує необхідну кількість облицювального матеріалу.
 • Створення та підтримка мікроклімату приміщення.
 • Не дає усадки.
 • Матеріал стійкий до утворення тріщин.
 • Високі показники адгезії - зчеплення різних будівельних матеріалів між собою.
 • Тривалий термін експлуатації.
 • Доступність матеріалу.
 • Економічність матеріалу, чому сприяє низька витрата (наприклад, на 1 м. Кв. Витрачається в три рази менше гіпсової шпаклівки в порівнянні із цементною).

Купити гіпсову шпаклівку в Полтаві і області

Замовити з доставкою гіпсові шпаклівки в Полтаві за низькою ціною на сайті poltavastroy.com не складе труднощів і не займе багато часу.  Всього за кілька хвилин Ви можете стати володарем якісної шпаклівки фірм Knauf, Plato, EuroGips, Master.


Ми здійснюємо безкоштовну доставку по місту і різних регіонах.  Хорол, Решетилівка, Миргород, Диканька, Нові Санжари, Лохвиця, Кременчук, Кобеляки, Карлівка, Зіньків, Заводське, Машівка, Селещина, Козельщина, Чутове, Опішня, Гребінка, Гадяч, Шишаки, Глобине, Горішні Плавні - знайшли свій пункт призначення?  У разі, якщо не вказано ваш населений пункт, зателефонуйте нам і ми обов'язково знайдемо рішення, яке вас влаштує.

Облачный атлас (Cloud Atlas) ПолтаваСтрой Контакты:
Адрес: Украина Полтава, Яковчанская 9 офис 1 36000
Телефон:+38 095 22-12-999, Телефон_1:+38 050 072-76-16, Электронная почта: poltavastroy1@gmail.com График работы: