Каталог
Товарів

Цементно-піщана суміш в Полтаві

Категорії товарів
Цементно-піщана суміш в Полтаві

Вага: 25кг
Одиниця виміру: мішок

135.07 грн.

Купити цементно-вапняну штукатурку KREISEL PUTZMÖRTEL 560 (КРАЙЗЕЛЬ в Полтаві Ви можете в інтернет-магазині "ПолтаваСтрой" за низькою ціною.Опис:Цементно-вапняна штукатурка KREISEL PUTZMÖRTEL 560 - універсальна суха дрібнозерниста штукатурна суміш заводського виготовлення.Состоіт з мінеральних в'яжучих,мінеральних наповнювачів і хімічних добавок,які покращують експлуатаційні свойства.После змішування з водою утворює однорідну штукатурну масу,що характеризується високим адгезію до основи і легко ..

135.07 грн.

Вага: 25кг
Одиниця виміру: мішок

138.06 грн.

Купити цементно-вапняну штукатурку SCANMIX CLP 504 (СКАНМІКС ЦЛП) в Полтаві Ви можете в інтернет-магазині "ПолтаваСтрой" за низькою ціною.Застосування:Цементно-вапняна штукатурка SCANMIX CLP 504 (Сканмікс ЦЛП),застосовується для виконання високоякісних штукатурних робіт на різних мінеральних поверхнях (бетон,цегла) всередині приміщень і снаружі.Рекомендована як для традиційного ручного,так і для механізованого нанесення.После схоплювання є міцною основою для гіпсових шпаклівок і внутрішніх декор..

138.06 грн.

Вага: 25кг
Товщина шару: 10-80мм
Одиниця виміру: мішок

96.05 грн.

Купити цементно-піщану суміш SCANMIX CPS (Сканмікс ЦПС) в Полтаві Ви можете в інтернет-магазині "ПолтаваСтрой" за низькою ціною.Застосування:Цементно-піщана суміш для кладки стін, застосовується для створення кладок і штукатурних розчинів високої міцності (М100), а також для влаштування стяжок, на різноманітних мінеральних поверхнях (бетон, цегла).Властивості:- зручна у використанні;- економічна;- екологічно чиста;- морозостійка.Підготовка основи:Основа повинна бути сухою і міцною, без руйнувань..

96.05 грн.

Вага: 25кг
Одиниця виміру: мішок

90.05 грн.

Купити цементно-піщану суміш "Міцний Дім" в Полтаві Ви можете в інтернет-магазині "ПолтаваСтрой" за низькою ціною.Опис:Цементно-піщана суміш МД - універсальний цементно-піщаний розчин використовується для внутрішніх і зовнішніх робіт при влаштуванні стяжок по міцним недеформівних основах,для кладок і штукатурних робіт.Виготовляється з високоякісного цементу М500 Д0,фракціїного піску і модифікуючих добавок провідних європейських виробників.Властивості:- має високу адгезію;- паропроникний;- легко ..

90.05 грн.

Цементно-песчаная смесь 1:3 М150 в Полтаве   ПРИМЕНЕНИЕ Смесь цементно-песчаная 1:3 (ЦПС) применяется для возведения фасадов из керамического и силикатного кирпича, шлакоблока, для восстановления разрушенных элементов кладки, оштукатуренных поверхностей и др. Предназначена для устройства, выравнивания и ремонта стяжек пола на бетонных, цементно-песчаных и монолитных основаниях. Используется на поверхностях горизонтальных, под уклоном, также для ремонта лестничных маршей. СОСТАВ (ЦПС) и..

90.05 грн.

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)

Цементно-піщана суміш (ЦПС) в Полтаві


ЦПС, або цементно-піщані суміші, популярні серед будівельників різних категорій - «традиційних» і «тих, хто тримає руку на пульсі».  Сучасні сухі будівельні суміші необхідні для виготовлення розчинів, які будуть використовуватися під час монтажу фундаменту із збірних елементів, зведення будівель різного призначення з цегли, бетонних блоків та інших штучних матеріалів.  Первинне вирівнювання підлог також відбувається за допомогою цементно-піщаних сумішей.  ЦПС експлуатуються для замазки тріщин і щілин.  Готові цементно-піщані суміші хороші тим, що не вимагають часу на складання необхідного матеріалу.  Крім того, в суміші присутні спеціальні добавки, які підвищують зносостійкість, адгезію, водонепроникність і швидкість затвердіння.

Переваги цементно-піщаних сумішей:

  • зручність в застосуванні - для отримання високоякісного розчину необхідно зміщувати суху суміш і чисту воду
  • висока міцність матеріалу
  • застосування як для інтер'єрних робіт, так і екстер'єрних потреб
  • можливість використання під час різноманітних будівельних робіт
  • морозостійкість
  • можливість використовувати в умовах підвищеної вологості
  • невелика кількість часу, який необхідний для приготування суміші і її нанесення на необхідну поверхню
  • доступна ціна

Де купити цементно-піщану суміш (ЦПС) в Полтаві за низькою ціною?

В інтернет-магазині ПолтаваСтрой, для чого знадобитися всього один телефонний дзвінок або пара кліків комп'ютерної мишки.  У нас Ви можете знайти цементно-піщану суміш 1: 3 М150 і ЦПС Майстер Класик.  Розфасовка по 25 кг робить цей матеріал зручним у транспортуванні, навантаження / розвантаження, а також позбавляє від зайвих витрат.

Облачный атлас (Cloud Atlas) ПолтаваСтрой Контакты:
Адрес: Украина Полтава, Яковчанская 9 офис 1 36000
Телефон:+38 095 22-12-999, Телефон_1:+38 050 072-76-16, Электронная почта: poltavastroy1@gmail.com График работы: